fbpx

KONTAKT INFORMATION

Välkomna att kontakta oss. Vi berättar gärna mer om våra energiklippar!

Ordförande och VD

Tenho Koponen
+358 400 593 441
tenho@tmktreeshear.com

Development director

Tony Koponen
+358 405 345 118
tony@tmktreeshear.com

Sales manager

Robert Kurki
+358 400 534 014
robert.kurki@tmktreeshear.com

Areal exportchef

Patrik Ollila
+358 400 534 018
patrik.ollila@tmktreeshear.com

Areal exportchef

Jaakko Piispanen
+358 400 534 007
jaakko.piispanen@tmktreeshear.com

Areal exportchef

Reetta Savolainen
+358 400 534 028
reetta.savolainen@tmktreeshear.com

Kontakta oss

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.


Back to top